Dioptrické brýle Olomouc

Brýle, jako nejstarší korekční pomůcka pro naše oči, prošly za dobu své existence velkými změnami. Jako i v jiných oborech, je oční optika silně ovlivněna vývojem nových technologií a materiálů, které jsou lehké, pružné a antialergické.
Brýlové obruby obvykle rozdělujeme podle materiálu nebo konstrukce. Kovové (ocel, titan, kov, hliník…)
Plastové(acetát, SPX, grylamid…) Celoočnicové, vázané(na silon) a vrtané.

Do naší nabídky patří i možnost nechat si udělat dioptrické sluneční brýle a chránit tak svůj zrak i za ostrého denního světla. Zhotovení brýlí včetně standartních zakázek provádíme do 1 - 3 pracovních dní. Speciální zakázková výroba se může pohybovat v rámci 1 - 2 týdnů.

Brýlové obruby

V optice PROOPTIK si můžete vybrat prakticky ze všech druhů materiálů, tvarů a barev brýlových obrub. Záleží pouze na Vás, které z nich si vyberete. Na naších prodejnách si můžete vyzkoušet velké množství kombinací obrub a tvarů brýlových skel. U moderních obrub dochází k prolínání materiálu (kov a plast) sloužící ke zvýraznění barev a atypických tvarů. Využijte naší rozsáhlé nabídky a nechte si u nás vytvořit dioptrické brýle, které zvýrazní Vaši osobnost.

 

 

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jsme na facebooku

nofog_n.png
http://www.facebook.com/pages/Prooptik-o%C4%8Dn%C3%AD-optika/190541520960436

modern.jpg

Přijímáme slevové poukazy

Ticket card, Multi card,
Medica Flexipass, Sphere card

Získej slevu