PROOPTIK - sluneční a dioptrické brýle na míru

Zabýváme se prodejem dioptrických a slunečních brýlí. Máme k dispozici vlastní zábrusovou dílnu a dvacet let zkušeností. Naší předností je osobní a vřelý přístup k zákazníkovi. Pro Vaši spokojenost vyrábíme sluneční brýle, dioptrické brýle a dioptrické sluneční brýle.

Sluneční brýle Dioptrické brýle Sluneční dioptrické brýle
Sluneční brýle Dioptrické brýle Sluneční dioptrické brýle

Proč PROOPTIK?

V oboru optiky naše společnost praktikuje již přes dvacet let. Náš personál má bohaté zkušenosti s brýlemi a jejich tvorbou. Rádi Vám poradíme, jaké obroučky budou pro Váš tvar obličeje nejlepší. Díky zkušenostem a kvalitním přístrojům v naší zábrusové dílně jsme schopni vytvarovat obroučky a zbrousit čočky dle jakýchkoli Vašich přání. Můžete si u nás tak sestavit vlastní originální brýle!

Výroba brýlíSluneční brýle PUMA

Preferujeme osobní přístup k zákazníkovi a usilujeme o Vaši spokojenost. Proto vyrábíme brýle pouze z těch nejkvalitnějších součástí od prověřených a známých dodavatelů (japonská společnost HOYA). Díky naší dílně dosahujeme nejrychlejších a nejkvalitnějších zábrusů. Při využití skladových čoček můžete své brýle dostat již během 1 – 2 dnů, zakázková výroba může trvat 1 – 2 týdny.

Prodej značkových brýlí

Vedle výroby brýlí také prodáváme sluneční a dioptrické brýle známých značek. V naší nabídce jsou k nalezení výrobky takových značek, jako jsou PUMA, RESERVE nebo PREGO. I zde Vám můžeme pomoci s výběrem obroučků. Přijďte do naší pobočky a vyberte si!

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jsme na facebooku

nofog_n.png
http://www.facebook.com/pages/Prooptik-o%C4%8Dn%C3%AD-optika/190541520960436

modern.jpg

Přijímáme slevové poukazy

Ticket card, Multi card,
Medica Flexipass, Sphere card

Získej slevu