Prooptik


Společnost Prooptik vznikla počátkem roku 2001. Již 11. května 2001 byla otevřena provozna oční optiky, která dodnes sídlí na adrese 1.máje 25, Olomouc. Díky mnoholeté zkušenosti personálu, osobnímu přístupu, širokému výběru zboží a maximální snaze vyjít zákazníkům vstříc se nám daří stále zkvalitňovat naše služby.


Zabýváme se prodejem dioptrických a slunečních brýlí, pouzder, lup, dalekohledů a ostatních doplňků. Naší výhodou je vlastní zábrusová dílna a dvacet let zkušeností v oboru. Vždy rádi pomůžeme vybrat obruby z estetického i optického hlediska, stejně tak poradíme s výběrem nejvhodnějších brýlových čoček podle daných dioptrií.


Zábrusová dílna

Naše optika disponuje vlastní zábrusovou dílnou, která je vybavena kvalitními přístroji poslední generace. Její výhodou je rychlost a kvalita zábrusu. Většina brýlí je dnes dodávána do 1 - 2 dnů při využití předvyrobených skladových čoček. V případě zakázkové výroby 1 – 2 týdny. U čoček z vlastního skladu expres do 1 hodiny.


HOYA Partner

Po dlouholetých zkušenostech je naším hlavním dodavatelem brýlových čoček japonská společnost HOYA. Naši zákazníci oceňují světově nejtvrdší antireflexní vrstvu HVLL, vysoce jakostní multifokální čočky Hoyalux iD a možnost výběru netříštivých materiálů PNX a Eyas 1,6.