Stárnutí zraku

Presbyopie začíná u všech lidí mezi 40. a 50. rokem věku. Oči pomalu ztrácejí schopnost vidět blízké objekty zaostřeny. Čím starší uživatel, tím horší je jejich schopnost zaostřit na blízko a silnější musí být progrese nebo korekce na blízko!

Oči slábnou = korekce na blízko se zvyšuje. Čím dříve začnete používat progresivní brýlové čočky, tím méně času budete potřebovat na jejich návyk.

Nulux active

Nulux Active je určen pro uživatele, kteří vedou náročný a dynamický život a kteří musejí stále zaostřovat na různé vzdálenosti po celý den, a to jak v práci tak ve volném čase. Nulux Active je dostupný ve dvou úrovních podpory vidění: +0,53 dpt. a +,088 dpt. Čočka s nižší úrovní podpory osloví především uživatele z věkové skupiny 20-ti letých a starších, zatímco stejná čočka s podporou +0,88 dpt. je určena pro začínající presbyopy.

Nulux active poskytuje:

Extra podporu umožňující lidem podávat vyšší výkon po delší Relaxovanou akomodací a ostré vidění všemi směry a na všechny vzdálenosti, snadné zaostřování, rychlý a bezproblémový návyk.

Různé typy brýlových čoček

Žádný výrobek neuspokojí všechny požadavky. Například: auto, boty, nástroje, oblečení. Pro různé účely máme různé brýlové čočky!

Všeobecné aktivity, kancelářská práce a práce na PC, různé druhy sportů a široká škála rekreačních aktivit. Každá aktivita má nejvhodnější brýlové čočky.

Progresivní čočky

Vidění v práci

Optimalizujte svůj pracovní stůl (v souladu s normami pro práci s PC).
Dodržujte vzdálenosti dle nákresu. Chraňte se proti nepřímému osvětlení a přímému slunci (odlesky na obrazovce a brýlích). Odstraňte leské malby na stropech a stěnách. Upravte velikost textu a rozlišení obrazovky na příjemnou úroveň. Relaxovaná pozice hlavy snižuje výskyt problémů s krkem. Používjte brýle vhodné pro Vaše povolání. Používejte 17 až 19 palcový monitor (v závislosti na druhu práce). Upravte vzájemnou výšku křesla a pracovního stolu.

Pokrokové kancelářské čočky