Sluneční brýle Olomouc


O nutnosti chránit si oči před škodlivým UV zářením dnes nikdo nepochybuje. Proto na každou sezónu připravujeme novou kolekci slunečních brýlí. Samozřejmostí je možnost výměny původních zabarvených čoček za sluneční dioptrické. Díky našim zkušenostem jsme schopni našim zákazníkům zajistit všechny alternativy, které současná oční optika nabízí.Stále oblíbenější jsou sluneční brýle s polarizačním filtrem, které nejvíce ocení řidiči, sportovci, rybáři… To vše platí i v nabídce pro naše nejmenší zákazníky.

Výhody slunečních brýlí

Sluneční brýle obecně mají dvojí hodnotu – estetickou a zdravotní. Elegance tmavých skel je nepochybná, a díky zkušenostem našeho personálu jsme schopni Vám nabídnout optimální brýle právě pro Váš tvar obličeje. Ne méně důležitá hodnota slunečních brýlí tkví v účinné ochraně očí před přímým slunečním zářením. Díky UV filtrům jste pak chráněni i před zářením ultrafialovým.

Značkové brýle

Nabízíme Vám rozsáhlou a stále se obměňující kolekci značkových slunečních brýlí. Sportovní sluneční brýle od značky PUMA, ADIDAS, POLAROID,3F. Módní brýle zastupují značky RAY BAN, PREGO, EXESS. V naší optice si můžete taktéž vybrat ze sortimentu rozmanitých dětských slunečních brýlí.